Stäng

Glömt lösenord?

Skicka

Kontakta oss

Vill du beställa? Kontakta vår orderavdelning på Förlagssystem
E-post: order@forlagssystem.se | Telefon: 08-657 95 00 | www.fsbutiken.se 
Öppettiderna är: måndagfredag 08.30-16.30 

Behöver du hjälp med att skapa konton, administrera dina digitala läromedel eller dela ut elevlicenser? Se våra guider eller kontakta teknisk support för vidare hjälp.
E-post: teknisksupport@nok.se | Telefon: 08-453 87 00 
Öppettiderna är: måndag–fredag 08.30-16.30  

Har du allmänna frågor kring läromedel, fakturor eller leveranser? Då kan Kundservice stå till tjänst!
E-post: kundservice@nok.se | Telefon: 08-453 87 00
Öppettiderna är: måndag–fredag 08.30-16.30  

Mässor och utställningar Läromedel
Vill du tipsa om om mässor eller andra utställningar där vi kan medverka? Skicka oss ett mejl!

 

Vill du ha besök av oss?

Våra kundansvariga kommer gärna till din skola eller kommun och hjälper dig att hitta läromedel som passar dina behov.

 

Anders
 

Anders Brick

Kundansvarig skolledare och skola samt digital strateg

anders.brick@nok.se
076-546 86 32

  Christin
 

Christin Eriksson

Kundansvarig kommuner och friskolor

christin.eriksson@nok.se
072-538 81 91


             
Helena
 

Helena Dahlin

Kundansvarig studieförbund, sfi och vux

helena.dahlin@nok.se

076-546 86 71

   
             
Jan
 

Jan Wilhelmsson

Kundansvarig skola och vux 

jan.wilhelmsson@nok.se
070-574 33 66

 

  Anne
 

Anne Öhlander

Kundansvarig skola och förskola

anne.ohlander@nok.se
070-271 60 75 

             
Magnus Pettersson
 

Magnus Pettersson

Kundansvarig skola

magnus.pettersson@nok.se
076-546 87 07

  Karl
 

Karl Karlsson

Föräldraledig



             

Vill du ha information om Digilär?

Carl Månsson  

Carl Månsson

Försäljningsansvarig Digilär

carl@digilar.se
073-328 00 96

     
Tipsa/dela: