Stäng

Glömt lösenord?

Skicka

Natur & Kultur Akademisk

Välkommen att kontakta oss på Natur & Kultur Akademisk via akademiskinfo@nok.se
Det går också bra att direkt kontakta någon av medarbetarna nedan.  

Staffan Augustsson
Kund- och säljansvarig
08-4538657
staffan.augustsson@nok.se
            

Ingrid Ericson
Förläggare Populärpsykologi
08-4538745                 
ingrid.ericson@nok.se

        Lena Forssén
Förlagschef
08-4538741
lena.forssen@nok.se
          Niklas Gårdfeldt Leavy
Förläggare Pedagogik
08-4538718
niklas.gardfeldtleavy@nok.se
 
               

Gerda Lundberg
Förläggare Pedagogik 
08-4538732
gerda.lundberg@nok.se

   Julia Markstedt
Marknadskoordinator (vik)
08-4538613
julia.markstedt@nok.se
  Åsa Norrman
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-4538730
asa.norrman@nok.se
  Agnes Notini Zachrison
Kommunikationsansvarig, Pedagogik
08-4538607
agnes.notinizachrison@nok.se
 
               
Magdalena Raam 
Marknadskoordinator (föräldraledig)
08-4538613 
magdalena.raam@nok.se
 

Annika Schildt
Kommunikationsansvarig Psykologi, socialt arbete och vård
08-4538638
annika.schildt@nok.se

  Marie Söderberg
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-4538687
marie.soderberg@nok.se
  Tove Larsmo
Redaktionssekreterare
070-5405509
tove.larsmo@nok.se 
 
               
Sanna Wallin
Pr- och kommunikationsansvarig, Psykologi
08-4538693
sanna.wallin@nok.se
 

Nina Västerbro
Förläggare Populärpedagogik 
08-4538777
nina.vasterbro@nok.se

 

Sara Gombrii
Förläggare Pedagogik
08-4538678
sara.gombrii@nok.se 

 

  Anna Nordström
Digital affärsutvecklare
08-4538639
anna.nordstrom@nok.se  
 

 
         
Tipsa/dela:
Stäng

Tipsa en vän

Skicka