Stäng

Glömt lösenord?

Skicka

Natur & Kultur Akademisk

Välkommen att kontakta oss på Natur & Kultur Akademisk via akademiskinfo@nok.se
Det går också bra att direkt kontakta någon av medarbetarna nedan.  

Staffan Augustsson (föräldarledig)
Kund- och säljansvarig
08-453 86 57
staffan.augustsson@nok.se
             Ingrid Ericson
Förläggare Populärpsykologi
08-453 87 45                 
ingrid.ericson@nok.se
        Lena Forssén
Senior affärsutvecklare
08-453 87 41
lena.forssen@nok.se
         

Jonna Erzmoneit
Projektledare Pedagogik
08-453 87 09 
jonna.erzmoneit@nok.se


 
               
Niklas Gårdfeldt Leavy
Utgivningschef Pedagogik
08-453 87 18
niklas.gardfeldtleavy@nok.se
   Gerda Lundberg
Projektledare Pedagogik 
08-453 87 32
gerda.lundberg@nok.se
  Åsa Norrman
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-453 87 30
asa.norrman@nok.se
  Agnes Notini Zachrison
Kommunikationsansvarig, Pedagogik
08-453 86 07
agnes.notinizachrison@nok.se
 
               
Anna Nordström
Digital affärsutvecklare
08-453 86 39
anna.nordstrom@nok.se  
 

Therese Pietilä 
Vikarierande kund- och säljansvarig
08-453 86 88 
therese.pietila@nok.se

 

Magdalena Raam 
Redaktionssekreterare
08-453 86 09 
magdalena.raam@nok.se


  Elin Rydner 
Marknadskoordinator
08-453 86 13 
elin.rydner@nok.se

 
               
Annika Schildt
Kommunikationsansvarig, högskoleutgivning psykologi
08-453 86 38
annika.schildt@nok.se
  Marie Söderberg
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-453 86 87
marie.soderberg@nok.se
  Anna Maria Thunman
Förlagschef
08-453 87 94
anna-maria.thunman@nok.se
  Sanna Wallin
Pr- och kommunikations-ansvarig, Psykologi
08-453 86 93
sanna.wallin@nok.se
 

 
         
Tipsa/dela: