Stäng

Glömt lösenord?

Skicka

Natur & Kultur Akademisk

Välkommen att kontakta oss på Natur & Kultur Akademisk via akademiskinfo@nok.se
Det går också bra att direkt kontakta någon av medarbetarna nedan.  

Staffan Augustsson
Kund- och säljansvarig
08-4538657
staffan.augustsson@nok.se
            

Ingrid Ericson
Förläggare Populärpsykologi
08-4538745                 
ingrid.ericson@nok.se

        Lena Forssén
Förlagschef
08-4538741
lena.forssen@nok.se
         

Jonna Erzmoniet
Projektledare Pedagogik 

08-4538777
jonna.erzmoniet@nok.se


 
               

Niklas Gårdfeldt Leavy
Förläggare Pedagogik
08-4538718
niklas.gardfeldtleavy@nok.se

   Gerda Lundberg
Förläggare Pedagogik 
08-4538732
gerda.lundberg@nok.se
  Åsa Norrman
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-4538730
asa.norrman@nok.se
  Agnes Notini Zachrison
Kommunikationsansvarig, Pedagogik
08-4538607
agnes.notinizachrison@nok.se
 
               
Anna Nordström
Digital affärsutvecklare
08-4538639
anna.nordstrom@nok.se  
 

Magdalena Raam 
Redaktionssekreterare
08-4538609 
magdalena.raam@nok.se

 

Elin Rydner

Marknadskoordinator 
08-4538613
elin.rydner@nok.se


  Annika Schildt
Kommunikationsansvarig högskoleutgivning psykologi
08-4538638
annika.schildt@nok.se
 
               
Marie Söderberg
Förläggare Psykologi, psykiatri och ledarskap
08-4538687
marie.soderberg@nok.se
 

Sanna Wallin
Pr- och kommunikations-ansvarig, Psykologi
08-4538693
sanna.wallin@nok.se

 

 

 
 

 
         
Tipsa/dela: